Post leczniczy Dąbrowskiej

Jak wspominałam to w marcu byłam na diecie Dąbrowskiej – tzw poście leczniczym. Łącznie 2 tygodnie, ale jeszcze wcześniej miałam 1 tydzień wprowadzenia – dieta wegańska, i po tych dwóch tygodniach takie jakby wyjście z diety.

Czas na małe podsumowanie efektów i jak się w ogóle czułam na diecie. Dieta dr Dąbrowskiej polega na jedzeniu wybranych warzyw i owoców i nic ponad to. Myślę że większość ludzi o niej słyszała. Optymalnie powinno się być na takiej diecie około 6 tygodniu ale dla ludzi chudych zaleca się krótszy post. Post ma różne właściwości – przede wszystkim ma leczyć różne choroby a dla tych którzy chcą schudnąć to daje też takie efekty. Oprócz tego oczyszcza nerki, wątrobę, jelita.

Ja post przeprowadziłam ze względów zdrowotnych; głównie żeby dobić boreliozę, oczyszczić organy wewnętrzne i uszczelnić jelita.

Nie powiem – było ciężko. Bardzo osłabłam i schudłam ponad 4 kg z już i tak małej wagi. Na początku diety Dąbrowskiej miałam sensacje żołądkowe – rozwolnienie przez około 2 dni. Potem to przeszło i było już normalnie jeśli o to chodzi, natomiast zaczeło mi się robić strasznie zimno, skóra zaczeła się przesuszać i zaczełam słabnąć. W niektóre dni nie miałam siły nawet wejść po schodach i ledwo szłam.

Z miłych efektów zauważyłam że skóra na twarzy oczyszciła się z małych zanieczyszczeń i zaczęła bardzo zdrowo błyszczeć. Tak samo egzemy na skórze ciała które już od jakiegoś roku powoli znikają, też zbledły.

Jeśli chodzi o wyniki to się też poprawiły. W szczególności miało to miejsce jeśli chodzi o candidę i florę bakteryjną jelit. Również poziom kwasów omega 3 oraz się podwyżyszyły. Co dziwne to spadł mi poziom witaminy D3 oraz FT3 zaczeło trochę spadać poniżej normy. Ale jeśli chodzi o tarczycę to jest normalne w przypadku jak się drastycznie obcina węglowodany jak ja to zrobiłam.

Poniżej widać moje wyniki z ostatnich miesięcy. Na zdjęciu widać wyniki od stycznia do końca kwietnia. Jak zaczynałam badania biorezonansem – we wrześniu 2016 to było dużo dużo gorzej. Wyniki z 27.04 pokazują wyraźną poprawę. Właściwie to jest już super!

Categories: Lifestyle, Zdrowie