Pan Bóg działa

Jestem osobą wierzącą i widzę codziennie jak Bóg działa w moim życiu. Nie zawsze tak było. Ale od dobrych kilku lat, jestem oszołomiona tym wszystkim co otrzymuje.

 

 

 

wiara.jpgTyle pięknych rzeczy otrzymałam, tyle spraw się pomyślnie rozwiązało. Tyle miłości. Ostatnim czasem czuję i widzę działanie Pana Boga.  Chcę przy okazji opowiedzieć o pięknych miejsca gdzie można doświadczyć Bożego działania i miłości. Mówię o mszach św na których są prowadzone modlitwy o uzdrowienie bądź uwolnienie. Podaje link gdzie są opisane wszystkie miejsca w Warszawie gdzie można na taką mszę św się wybrać: Msze uzdrowienia   My bardzo lubimy mszę św u Św Andrzeja Boboli ale każde miejsce ma swój klimat i Pan Bóg wszędzie działa! Mszę św są „zwykłymi” mszami, natomiast po nich lub w trakcie nich, są odprawiane modlitwy wstawiennicze przez księży lub osoby świeckie obdarzone charyzmatami. Modlitwy odbywają się przed wystawionym najświętszym sakramentem.

Wiem że to może zabrzmi niesamowicie ale wiele razy słyszałam słowa skierowanie do mnie. Często nie te o które się modliłam ale zupełnie inne. Zostałam uzdrowiona z zapalenia zatok między innymi a w ogóle o to nie prosiłam. Nadal mi troszkę doskwierają ale od dawna nie chorowałam i jestem za to ogromnie wdzięczna!

Bardzo gorąco zapraszam wszystkich do skorzystania z tego niesamowitego daru jaki jest w kościele. Wiadomo że modlić można się wszędzie, i Pan Bóg tak samo działa na normalnych niedzielnych mszach ale na tych mszach dzieje się coś specjalnego; tyle osób się modli, jest takie wylanie łask Ducha Świętego że nawet niebiosa muszą się poruszyć 🙂

 

 

zdjęcie z internetu – nie roszczę sobie do niego żadnego prawa

 

 

Categories: Inne, Religia